Kuchyne

Kuchyne DanKüchen

Len naozaj pekný dizajn kuchyne a dobré technické riešenia sú vždy nadčasové. Nie je to o extravagancii, ale o pokojných a tichých farbách vytvárajúcich obraz modernej kuchyne zajtrajška. Odvážnosť tvarov vyhráva len v súlade s chytrými kombináciami farieb a kvalitnými materiálmi, ktoré vytvárajú tu pravú atmosféru každého domova. Kuchyňa je sofistikovaným prvkom dizajnového nastavenia domácnosti. Autentickosť a čisté línie sú dôležitými podmienkami modernej kuchynskej architektúry. Kto iný ako DanKüchen si môže povedať, že už 50 rokov nastavuje trendy dizajnu v domácnostiach od ich srdca – teda kuchyne.

Dizajnové kuchyne
Dizajnové kuchyne

Niekedy sú až nekonvenčne odvážne, avšak nepôsobia vôbec futuristicky. Práve naopak, vytvárajú útulné miesto pre spoločné chvíle s rodinou.
Zistite o nich viac!

Moderné kuchyne
Moderné kuchyne

Nekompromisná kvalita z Rakúska a charakteristicky nezameniteľný dizajn, ktorý v mnohých kombináciách napĺňa individuálne predstavy vysnívanej kuchyne.
Zistite o nich viac!

Rustikálne kuchyne
Rustikálne kuchyne

„Rustikálne“ v Dane znamená návrat k nestarnúcemu dizajnu. Znamená to spojiť moderný štýl kuchyne s tradičnými prvkami.
Zistite o nich viac!

Biele kuchyne DanKüchenBiele kuchyne
Táto univerzálna farba sa hodí ku všetkému a je jednoznačne najpredávanejšia. Biele kuchyne sú aktuálnym mega hitom a preto sme v nich najlepší. Presvedčte sa sami….
Luxusne Kuchyne DanKüchenLuxusné kuchyne
Patrí tu modelová rada Scala pri ktorej Vám stuhne krv v žilách. Je technologicky najnáročnejšia. Jej dizajn si vás podmaní a už si bez nej nebudete vedieť predstaviť deň.
Planovanie kuchyne DanKuchenPlánovanie kuchyne
Kuchynské linky patria medzi najkomplexnejší nábytok u vás doma. Ako sa v súčasnej ponuke zorientovať, ako si vybrať? Tu Vám poskytneme “manuál” ako sa rozhodnúť.
Skica kuchyne DanKüchenIdeálne riešenia kuchyne v tvare U a L
Je úplne jedno či si vyberiete Modernú kuchyňu alebo Dizajnovú kuchyňu, všetko musí byť funkčné, cenovo dostupné a plniť vaše očakávania a potreby. Tu sú ukážky kuchýň ktoré vám ukážu jednoduché a plne funkčné riešenia bežných kuchýň.