Kuchyna v tvare L

Ideálne riešenia kuchyne v tvare U a L

Ideálne riešenia kuchyne v tvare U a L

Je úplne jedno či si vyberiete Modernú kuchyňu alebo Dizajnovú kuchyňu, všetko musí byť funkčné, cenovo dostupné a plniť vaše očakávania a potreby. Nižšie uvedené ukážky kuchýň vám ukážu jednoduché, plne funkčné riešenia bežných kuchýň.

Kuchyňa do U

Pochopiteľne najvyhľadávanejší tvar kuchyne pri ktorom je všetko ideálne po ruke. Avšak ako prvá a zásadná otázka zákazníka by mala byť či je môj priestor vhodný na umiestnenie kuchyne do tvaru U. minimálny rozmer medzi ľavým a pravým ramenom kuchyne je 900mm, optimálne 1200mm a viac. V prípade umiestnenia ostrovčeka do priestoru medzi ramená kuchyne, počítajte s priestorom potrebným na umiestnenie ostrova minimálne 900+900+rozmer ostrovčeka.
Na trhu je veľa riešení rohov kuchyne. U nás máte k dispozícii 13 riešení rohov. Ponúkame systémy LeMans, Magic corner, Revo, Karusel alebo v základe policu. Viac info o rohových systémoch nájdete v sekcii vybavenie kuchyne.
Kuchyne v tvare U DanKuchen

Kuchyňa na obrázku obsahuje: 3x spodné zásuvkové skrinky , 1x výsuv na fľaše a korenie (oleje, ocot, korenie) 2x rohové skrinky (uloženie potravín, uloženie hrncov a poklopov), umývačku, 1x skrinka na drez (drez a odpadkový kôš), 1x skrinku na chladničku, 1x skrinku na rúru a mikrovlnku (priestor pre uloženie potravín), 1x potravinovou skriňu (potraviny), 3x horné skrinky (taniere, poháre).

Kuchyňa do L

vhodné sú priestory od 2,5x3m a viac. Ak máte priestoru viac, môžete do kuchyne umiestniť taktiež potravinovú skriňu. V našej ponuke nájdete potravinovú skriňu 300, 450 alebo 600mm širokú. K dispozícii máte na výber základné riešenie s policami. Samozrejme ponúkame taktiež rôzne systémy. Vnútorné zásuvky od BLUM, drôtení program od Kessebohmer (CONVOY, DISPENSA). Viac info o rohových systémoch nájdete v sekcii vybavenie kuchyne.Kuchyne v tvare L

Kuchyňa na obrázku obsahuje: 3x spodnú zásuvkovú skrinku (pre uloženie náradia, náčinia a potravín), 1x výsuv na fľašu a korenie (oleje, ocot, korenie) 1x rohová skrinka (drez a kôš),umývačku, 1x skrinku na chladničku, 1x skrinku na rúru a mikrovlnku (priestor pre uloženie potravín), 2x horné skrinky (taniere a poháre).

Minikuchyňa

malé kuchyne obvykle neponúkajú dostatok priestoru pre umiestnenie vychytávok dnešnej doby. Taktiež pre malé kuchyne má Danküchen čo ponúknuť. Ponúkam ukážku ako je možné vyriešiť nedostatok miesta.
Minikuchyňa Dankuchen

Kuchyňa na obrázku obsahuje: 1x skrinku na chladničku (chladnička s objemom cca 240 L a naviac zásuvka pod chladničku na potraviny, nad chladničkou máte ďalší úložný priestor), 1x skriňa so spotrebičmi (umývačku v plnej šírke a rúru v kombinácii s mikrovlnkou a nad spotrebičmi úložný priestor), 1 x skriňu na utierky a čistiace prostriedky, 1x skrinka na drez (drez a kôš), 1x výsun na fľaše ( fľaše a korenie) 1x zásuvková skriňa (nádoby a potraviny.)