Moderné kuchyne

Moderné kuchyne

Nekompromisná kvalita z Rakúska a charakteristicky nezameniteľný dizajn, ktorý v mnohých kombináciách napĺňa predstavy vysnívanej kuchyne:

 

Toto je DAN – Moderná kuchyňa hodná povesti trendsettera.

 

Dan dlhodobo určuje dizajn moderných kuchýň v strednej Európe. Na základe toho si viac ako milión domácností na vlastnej koži vyskúšalo, čo znamená moderný život.
Na prvý pohľad možno tieto modely vyzerajú ako pre puristov, avšak čím pozornejšie sa na nich zadívate, tým viac si budete uvedomovať aký veľký dôraz bol kladený na detail.


Riešenie a technické vybavenie

Moderný dizajn kuchyne kladie osobitný dôraz na slobodu a individuálne požiadavky jednotlivca. V modernom štýle bývania je kvalitné technické vybavenie rovnako dôležité ako dobrý vzhľad. To je dôvod, prečo prvotriedne technické funkcie v harmónii s veľkoryso plánovanými skrinkami vytvárajú pôsobivý celok.


Materiály

Materiály v moderných kuchyniach sú univerzálne a sú často kombinované. Tradičné produkty, ako je drevo alebo nerezová oceľ, nachádzajú stále širšie uplatnenie. Sú robustné, praktické a sú k dispozícii v mnohých prevedeniach.


Chcete vedieť viac?

Vybavenie kuchyne

Služby DAN