Plánovanie kuchyne

Plánovanie kuchyne

Plánovanie kuchyne

Kuchynské linky patria medzi najkomplexnejší nábytok u vás doma. Ako sa v súčasnej ponuke zorientovať? Ako si vybrať? Tu vám poskytneme “manuál” ako sa správne rozhodnúť.

Bod číslo 1.- Zvoľte si priority

– obvykle si môžete zvoliť dva body z nižšie uvedených a tretie je potrebné akceptovať.
Cena– určte si rozpočet, pokiaľ nemáte vôbec žiadne vedomosti o kuchyniach je to ťažké, ale nižšie vám poskytneme základnú pomôcku k určeniu odhadovaného rozpočtu.
Dizajn– skúste nájsť na internete obrázky kuchyne, ktorá sa vám páči. Čo by ste chceli zakomponovať do dizajnu kuchyne? Nie všetko bude možné použiť, alebo nie všetko bude pre vašu kuchyňu vhodné, ale pomôžete nám si predstaviť aký dizajn sa vám páči. Možnosti DanKüchen sú obrovské.
Funkcie– kuchyňa môže byť “exkluzívna” nabitá špecializovanými systémami ako potravinové výsuvy, výklopy, rohové systémy, elektronika dvierok, osvetlenie a mnoho iného….
Čítajte Viac info o vybavení kuchyne.

Pri Cene vždy platí:
viac zásuvok = vyššia cena,
viac špecializovaných systémov = vyššia cena,
viac dizajnových prvkov = vyššia cena,
viac vyklápania = vyššia cena.

Plánovanie kuchyne DanKüchen

Ak požadujete funkciu a dizajn, obvykle musíte prijať vyššiu cenu kuchyne. Ak požadujete výbornú cenu a funkciu, obvykle nemôžete dosiahnuť tak skvelý dizajn.

Ak požadujete cenu a dizajn, často sa stane, že rozpočet zhltnú dizajnové prvky a na funkčnú výbavu už nezostane.
Ak ste si vybrali spojenie dokonalého dizajnu nabitého najmodernejšími systémami a elektronikou odporúčame kuchyne DanKüchen z modelovej rady Scala. Zistite o nich viac v sekcii Luxusné kuchyne.

V prípade ak nemáte radi príliš extravagantné tvary a túžite po niečom jednoduchom, avšak technológie a moderné systémy sú pre Vás dôležité, tak Vám odporúčame sa zamerať na sekciu Moderné kuchyne. Takáto kombinácia je u nás vo výbornej cene.
Zákazníci ktorí nemajú záujem o moderné pohony zásuviek a iné moderné technológie určite ponúkneme spojenie vynikajúcej ceny a nadčasového dizajnu v sekcii Dizajnových kuchýň.

Bod číslo 2.- Čas na prípravu

Rezervujte si dostatok času na prípravu kuchyne.
Novostavba– je vhodné riešiť kuchyňu spolu s realizačným projektom domu. Predídete tak možným komplikáciám pri realizácii a máte najväčšiu voľnosť v riešení kuchyne.
Rekonštrukcia– je dôležité vedieť, či je možné zmeniť polohu inštalácie, pretože inštalácie ako voda, odpad, plyn, kúrenie, majú veľký vplyv na možné dispozičné riešenie kuchyne.

Bod číslo 3.- Čo požadujete, aby vaše kuchyňa obsahovala?

spotrebiče- rúra, mikrovlnka, varná doska, digestor, umývačka, kávovar, chladnička, pračka, sušička, ohrevná zásuvka, vakuovačka, vysávač a iné.
rohové systémy- LeMans, Magic Corner a iné.
potravinové systémy- Dispensa, Convoy, Blum Intivo a iné.
inú výbavu…
Kompletný zoznam možnej výbavy Vašej novej kuchyne nájdete v sekcii vybavenie kuchyne.