Služby

Kuchyňa je srdcom domu, miesto stretnutí priateľov a rodiny. Náš produkt Vás bude sprevádzať od prvej šálky kávy na začiatku dňa až po poslednú lyžicu dezertu romantickej večere. Pri návrhu kuchyne sa totiž inšpirujeme komunikáciou s Vami na spoločných stretnutiach.

Či už máte pocit, že na Vás urobí dojem kamenná pracovná doska alebo si užijete prípravu jedla s dokonale usporiadanými potravinami, v každom prípade Vaša kuchyňa bude vaším obrazom.

 

Budete mať jedinečný produkt ďaleko za hranice všetkých meradiel.

 

Odborne poradíme

DanKüchen - Odborne poradíme

„Naši odborníci Vás budú sprevádzať na ceste k vašej vysnívanej kuchyni.
Kuchyňa už dávno nie je len miestom pre varenie, ale predovšetkým miestom pre život. Toto je naša pridaná hodnota. Naši kuchynskí experti Vás budú viesť krok za krokom vašimi individuálnymi požiadavkami, kým sa váš sen o kuchyni nestane skutočnosťou.“

 

Zameranie kuchyne

DanKüchen - Zameranie kuchyne

Všetko je potrebné dobre premyslieť. To je alfa a omega skvelého návrhu! Preto v interiérovom projektovaní pracujeme plne elektronicky. Nemusíte mať však obavy, o všetko sa postaráme. Zameranie všetkého dôležitého k návrhu nechajte na nás. V prípade ak budete požadovať návrh kuchyne, aby zodpovedal čo najlepšie vášmu priestoru k návrhu budeme potrebovať:

  • rozmery miestnosti v mm
  • umiestnenie odpadu
  • umiestnenie okien

 

Grafický návrh / 3D vizualizácia

DanKüchen - 3D vizualizácia

Kladieme veľký dôraz na to, aby ste sa vo svojej kuchyni cítili pohodlne a boli úplne spokojní. Využite preto naše už viac ako 10 ročné skúsenosti na vynikajúce rady a tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť vašu vysnívanú kuchyňu.

Poskytujeme komplexné poradenstvo na základe vašich individuálnych potrieb. Bez ohľadu na to, aké máte predstavy, vždy vieme nájsť riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Dohodnite si stretnutie a vďaka 3D vizualizácii si urobte prvý pohľad do vašej kuchyne.

Môžeme vám teda poradiť? Zaslúžite si vidieť vašu budúcu kuchyňu. Vyhradíme si náš čas len a len pre vás!  Dohodnite si ju v sekcii kontakt priamo online alebo telefonicky a my Vás budeme čakať s čerstvo mletou kávou.

 

Doprava

DanKüchen - Doprava a montáž kuchyne

Celú kuchynskú linku vrátane spotrebičov, drezu, batérie … privezieme v jednom termíne, ktorý vám bude vyhovovať, čím vám ušetríme čas a starosti.

Montáž

DanKüchen - Odborná montáž kuchyne

Máme kvalifikovaný a preškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami. Rýchle a čisté pracovné postupy vieme zabezpečiť vďaka prepracovaným výrobným a logistickým postupom.