Soklové zásuvky DanKüchen

Vybavenie

Vybavenie kuchyne

V kuchyni DAN je všetko dokonale premyslené do posledného detailu. Chytré zariadenie zahŕňa praktickú špajzu v skriniach, pomocou ktorého už nebudete loviť v hlbokých alebo vysokých policiach. Ťažko dostupný úložný priestor v rohových skrinkách je elegantne vyriešený viacerými dômyselne navrhnutými systémami. Takže všetko je vždy na očiach, ľahko dostupné a prehľadne roztriedené. Zásobník na príbor, triedenie korenia v kuchyni je samozrejmosťou povýšenou k dokonalosti. Výsledkom je, že vnútro DAN kuchyne aj pri tom najväčšom neporiadnikovi prejde Monkovým testom. S takou organizačnou pomocou sa musí podariť každý kulinársky recept.

 


SKRINKY – KORPUS

Pri kuchyniach DanKuchen si veríme natoľko, že ich testujeme na vlastnej koži.  Ako je to možné?

hrúbka korpusu 18mm

+

kvalitná Rakúska drevotrieska

+

korpus sa už z Rakúskej výroby dovážajú v montovanom stave

=

istota, životnosť, tuhosť a odolnosť

 

Čo to znamená?? Okrem toho že skrinky vozíme „so vzduchom“, má to veľký vplyv na kvalitu spracovania skriniek, pravouhlosť skriniek, pevnosť a tuhosť kuchýň. Vo výsledku sú také pevné že zásuvka udrží aj našu šarmantnú kolegyňu.

Extrémne sa tak zvyšuje životnosť kuchyne a oceníte to aj napr. pri montáži ťažkých kamenných dosiek pri ktorých nie je potrebné korpusy spevňovať, všetko to udržia základné korpusy DanKüchen.

Ďalšie výhody skriniek?

– na všetkých viditeľných hranách je hrubá ABS hrana (2,5mm). Čo to znamená? Jednoducho hrany, ktoré môžu prísť do kontaktu s vodou sú ošetrené hranou čo ochráni drevo pred deformáciou.

ABS hrana na korpuse DanKuchen

– ochrana vo forme ABS (0,5mm) je aj na vnútorných hranách políc. Všetky police v skrinkách sú na vnútorných hranách (tie ktoré sú vo vnútri- pokiaľ sa polica nevyberie, tak nie sú viditeľné) sú ohranené ABS hranou. Ak sa náhodou niečo rozleje na policu, tak vďaka vnútorným hranám sa polica nepoškodí.

ABS hrana na policiach DanKuchen

Odhalili sme Vám jednu zo základných predností kuchyní DanKüchen.


KUCHYNE NA MIERU

Viac ako 40 ročné pôsobenie na trhu poskytlo dostatok informácii k optimalizácii výroby.  Preto v  takejto kvalite máme v ponuke viac ako 3500 rozmerov skriniek.

 


PRACOVNÉ DOSKY

Jedinečnosť kuchyň DanKuchen potrhuje náš ďalší štandard.

Rozdielna šírka pracovnej dosky za rovnakú cenu - DanKuchen

Áno, až 700mm hlboká pracovná doska je v cene 600mm. Áno, je to bez príplatku.

Dokážeme vyrobiť v laminátovom prevední hĺbku pracovnej dosky až 1200mm a dĺžku až 4100mm v jednom kuse. Štandardne dodávame laminátové dosky hrúbky 20 a 40 mm, ale v prípade záujmu dokážeme dodať v určitých dekoroch aj 60 a 80 mm hrubé dosky.

Plánujete zladiť jedálenský stôl s farbou prac. dosky? U nás bez problémov. V ponuke máme všetky dekory pracovncýh dosiek, dvierok v obojstrannom prevedení (Rúb aj líc dosky má rovnaký dekor. Spodná strana dosky nie je papierová ako u konkurencie)  Samozrejme máme veľké formáty, 2850 mm na dĺžku a 1250 na hĺbku. Rôzne hrúbky materiálu: 18, 30, 40, 50, vo všetkých dostupných dekoroch. Dokonca máme v ponuke aj 60, 80 a 100 hrúbky vo vybraných dekoroch.

Ponukáme samozrejme aj  pracovné dosky z  umelého kameňa, prírodného kameňa, keramiky, masívu, nerezu a skla.


SOKLOVÉ ZÁSUVKY

Čo sú to soklové zásuvky? Každá bežná kuchynská linka má medzi podlahou a skrinkou vymedzený nevyužitý priestor. Výrobcovia kuchýň tak šetria materiál a zákazníci tak prichádzajú o centimetre nevyužiteľného priestoru. Tento priestor by pritom mohol byť využitý na odkladanie viacerých predmetov, ktoré denne nevyužívate (napríklad gril na panini alebo tepannyaki).

Soklové zásuvky zdarma - Dankuchen

V tomto je však DanKüchen opäť jedinečný. Ak si vyberiete dizajn kuchyne, ktorý umožňuje využitie soklového priestoru, tak u nás v DanKüchen montujeme soklové zásuvky vždy. A dokonca ich máte zadarmo!

Dodávame ich všade tam kde to je technicky možné. Výška soklovej zásuvky je od 150mm do 220mm.


TRIEDENIE ODPADU

Triedenie odpadu je už dnes samozrejmosť preto používame nemecké košové systémy a organizačné systémy novej generácie, ktoré sú premyslené do najmenšieho detailu. Majú moderný a funkčný dizajn, integrovanú konštrukciu zabraňujúcu znečisteniu, ľahkú údržbu všetkých častí a praktický kryt.


ROHOVÉ SYSTÉMY

Rohové systémy LeMans, ktoré používame sú tie najlepšie, ktoré môžete mať. Strohý dizajn v spojení s vysokou využiteľnosťou a na milimeter presnou dráhou pohybu.

Magic Corner – skutočne „magické“ riešenie rohovej skrinky pri ktorej neleziete do rohu Vy ale priestor v rohu príde k vám. Nič magické iba iba technicky dokonalé.

Riešenie rohového priestoru kuchyne


ORGANIZÁTORI VNÚTORNÉHO PRIESTORU

V systémovom členení vnútorného priestoru je našou základnou víziou mať všetko prehľadne usporiadané. Variabilita priestoru zásuvky tak nemá obmedzenia a vďaka nim získavate pocit nadšenia z poriadku v zásuvke. Vyberanie čohokoľvek bude jednoduchšie.


POTRAVINOVÉ VÝSUVY

Využívame najmodernejšie skladovanie potravín na dnešnom trhu. Konštrukcia zásobníka prináša dostatok priestoru a dokonalý výhľad z každej strany. Vďaka tomu budete mať nielen poriadok ale predídete tak častému problému uchovávania potravín po záruke. Organizácia potravín a rýchlosť ich hľadania je tak v tomto prípade na najvyššej úrovni.


VÝKLOPY – KOVANIA

V spôsobe vyklápania sa v dnešnej dobe zaoberáme nielen kvalitou ktorá už dnes dosahuje doživotnú záruku, ale v prípade nami dodávaných výklopov od Rakúskej spoločnosti blum ide aj o vzhľad vyklápania a dizajn samotného výklopu.

Používame preto výklopy:

a, lomený – AVENTOS HF

b, výklopný – AVENTOS HS

c, zdvíhací – AVENTOS HL

d, klapka –  AVENTOS HK


OSVETLENIE

Najčastejšie dodávame led svetlá, ovládané vypínačom v stene, alebo na diaľkové ovládanie. Led osvetlenie ponúka viaceré výhody ako napr.: kompaktnejšie riešenie, dlhá životnosť, možné meniť intenzitu jasu, farbu osvetlenia.

Častou voľbou zákazníkov je svetelné dno – svetlo svieti pod skrinku ale zároveň do skrinky.

Luxusných kuchyniach nájdete aj osvetlenie zásuviek a skriniek. Po ich otvorení sa rozsvieti svetlo a tak máte lepší prehľad o obsahu zásuvky.


ZÁSTENY

V DanKüchen si môžete vybrať množstvo materiálov a farebných prevedení zásteny. Najčastejšie je to drevotrieska vo farbe dvierok, pracovnej dosky a kalené sklo, ale dokážeme Vám ponúknuť i keramiku, umelý kameň, špeciálne náterové hmoty. Fantázii sa medze nekladú. V zástenách vám ochotne pomôžu naši dizajnéri priamo v showroome.